Bramki obrotowe

Bramki obrotowe to jedne z najstarszych i najprostszych  urządzeń do ochrony dostępu.  Bramki mają pełnić funkcje kontroli i bezpieczeństwa. Wyróżniamy różne rodzaje bramek, używane są one zależnie od przeznaczenia i poziomu zapewnienia bezpieczeństwa. Bramki obrotowe charakteryzują się solidnym wykonaniem i długą żywotnością. Sprawdzają się idealnie w miejscach publicznych i zastępują pracę człowieka w sposób bardzo zautomatyzowany.

 

Funkcje bramek obrotowych 

Bramki obrotowe przeznaczone są do kontroli osób. Dużą funkcje odgrywają tam, gdzie jest wzmożony ruch. Brami obrotowe mogą posiadać czytniki, dlatego mogą służyć na przykład do sprawdzania biletów. Ułatwiają one zarządzanie danym obiektem i dbanie o jego bezpieczeństwo. Bramki obrotowe działają bardzo płynnie i szybko. Cechują się dużą niezawodnością i służą przez wiele lat. Nowoczesne technologie pozwalają nawet na wykrywanie metali przez takie brami. Ponadto mogą pokazywać kierunek drogi, co ułatwia ruch.

bramki obrotowe

Zastosowanie 

Bramki obrotowe sprawdzają się idealnie tam, gdzie zazwyczaj jest dużo ludzi i nie każdy ma dostęp do pewnych obszarów lub musi wnieść opłatę, aby taki dostęp uzyskać. Bramki obrotowe używane są najczęściej na dworcach, obiektach rekreacyjnych takich jak baseny, w ośrodkach turystycznych, placówkach bankowych, biurowcach, urzędach. Bramki obrotowe mają swoje zastosowanie nawet na terenach wojskowych i stadionach sportowych. Wiele możliwości użycia sprawia, że jest to uniwersalny produkt.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij ten link: https://accesscontrol.pl/