Folie termokurczliwe 

Jednym z najpopularniejszych materiałów do transportu są folie termokurczliwe. Świetnie sprawdzają się również w sektorze spożywczym. Nadaje się nawet do mrożenia jedzenia. Idealnie chroni produkty przed zniszczeniem, a także kurzem i brudem. Jest to jedna z najbardziej wytrzymałych form pakowania. Znajdziemy je w różnych kolorach i rozmiarach. Jednak najpopularniejszy jest kolor przezroczysty. Co więcej, folie termokurczliwe są przyjazne dla środowiska.

 

Czym są folie termokurczliwe?

Folie termokurczliwe służą do szybkiego i łatwego pakowania przedmiotów. Jest bardzo elastyczna i idealnie przylega. Co najważniejsze kurczy się ona pod wpływem ciepła. Wykonana jest z polimerów. Podczas kurczenia przylega bardzo mocno do przedmiotów. Najczęściej folie termokurczliwe są przezroczyste. Zdarza się jednak, że  można ją dostać w innych kolorach. Jest to materiał bardzo uniwersalny i popularna. Takie folie dobrze sprawdzają się do pakowania przeróżnych rzeczy.

Folie termokurczliwe

 

Jakie są zastosowania folii termokurczliwych?

Folie termokurczliwe używane jest przede wszystkim do pakowania. Dobrze sprawdza się podczas transportu rzeczy szklanych lub wymagających szczególnej ochrony. Służy do zabezpieczania pojedynczych produktów, a także umożliwia łączenie opakowań w zgrzewki. Folie termokurczliwe bardzo często możemy spotkać w sklepach spożywczych. Produkty za pomocą takiej folii są przewożone i zabezpieczane. Chroni ona również szklane i kartonowe przedmioty.  To gwarancja tego, że produkty nie będą się przemieszczać i nie uszkodzą się. 

Więcej dowiesz się na naszej stronie: http://www.folflex.pl/folie-termokurczliwe/!