Jak łatwo przyciągnąć uwagę?

Wszyscy wiemy, że reklamy opanowują coraz więcej sfer życia. Gazety, billboardy, poczta, telewizja, większość serwisów internetowych… Choć większość ludzi za nimi nie przepada, nie zanosi się, żeby w najbliższym czasie miały zniknąć. Efektem ubocznym takiego natłoku jest, niestety, szybkie uodparnianie się publiczności na nowe reklamy. Jak więc zwrócić uwagę przechodniów czy kierowców, którym zwykle nie chce się nawet podnieść głowy, kiedy mijają nowy billboard?

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów reklamy jest wynajem telebimów.

Żeby reklama była skuteczna, musi w pierwszej kolejności przyciągać wzrok, a jak wiadomo (o ile nie zamierza się straszyć publiki jaskrawymi, nieprzyjemnymi kolorami) – nic nie przyciąga wzroku lepiej, niż ruch. Niezwykłą przewagą telebimu nad jego papierowymi odpowiednikami jest jego interaktywność – reklama może być wyświetlana w formie dowolnego filmu czy krótkiej animacji i z pewnością będzie wyróżniać się w nieruchomym otoczeniu. Co więcej, kiedy złapie się już uwagę potencjalnego klienta, przy pomocy telebimu przekazać można znacznie większą ilość informacji niż przy zwykłych reklamach – szansa, że przeciętny człowiek przeczyta treść pojawiającą się na trzech występujących kolejno planszach jest znacznie wyższa niż to, że będzie miał ochotę wpatrywać się w przepakowaną tekstem reklamę papierową. Jeśli więc zamierza się dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców i sprawić, by reklama dłużej pozostała w ich pamięci, telebim jest najlepszym rozwiązaniem.
wynajem telebimu

Nie taki drogi wynajem telebimu

Jeśli jednak nadal uważasz, że wynajem telebimu jest opcją „luksusową”, najwyższa pora zweryfikować swoją opinię. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia rozwija się w zastraszającym tempie, koszt takiego wynajmu nie powinien przekroczyć przeznaczonego już na reklamę budżetu. Wygląda więc na to, że z decyzją nie ma co czekać!

http://www.imperialart.pl/kategoria/ekrany/?product_orderby=price