Jak samodzielnie stworzyć ślubny fotoalbum?

Zdjęcia to jedna z najważniejszych pamiątek ślubnych. pokazujemy je rodzinie i przyjaciołom , sami również często do nich wracamy. Warto zadbać o ich odpowiednie przechowywanie, aby nie niszczyły się i były dobrze wyeksponowane. Jak samemu stworzyć album ślubny? 

fotoalbum ślubny

Fotoalbum ślubny-wybór zdjęć

Aby fotoalbum ślubny tworzył całość i był ciekawy, należy odpowiednio wybrać zdjęcia, które w nim umieścimy. Najlepiej wybrać 1-2 zdjęcia z każdego etapu wesela- z przygotowań, samej ceremonii, oczepin itp. Warto również zadbać, żeby każda z osób uczestniczących w weselu znalazła się przynajmniej na jednym ze zdjęć- w ten sposób nikt nie poczuje się pominięty. Zwróćmy również uwagę na to, aby nie wybierać zdjęć, na których goście wyglądają niekorzystnie- fotoalbum ślubny powinien wywoływać przyjemne wspomnienia zamiast zażenowania.

Jaki fotoalbum wybrać?

Oprócz zdjęć warto również zwrócić uwagę na sam album. Wybierzmy taki, który kolorystycznie będzie pasował do motywu przewodniego i stylu wesela- jeśli organizowaliśmy wesele w stylu boho warto wybrać fotoalbum ślubny  z motywem roślinnym lub kwiatowym. Jeśli natomiast nasze wesele było klasyczne, wybierzmy klasyczny album w odcieniach bieli lub z imitacji skóry. Ciekawym rozwiązaniem jest fotoalbum ślubny z okienkiem na zdjęcie na okładce- dzięki temu album zyskuje bardziej personalny charakter.

Opisy zdjęć

Opisy zdjęć to ważny element. Dzięki nim fotoalbum ślubny zyskuje osobisty charakter i staje się ciekawą pamiątką. Warto więc zakupić album z miejscem na opis. Co powinno się w nim znajdować? Najlepiej umieścić tam imiona osób znajdujących się na zdjęciu oraz krótko opisać moment przedstawiony na zdjęciu. Dobrze sprawdzą się również ważne dla nas cytaty i sentencje. Fotoalbum ślubny powinien jak najlepiej oddawać to, kim jesteśmy i co jest dla nas ważne.

Więcej na https://www.fotosklep55.pl/oferta/albumy/albumy-slubne