Jakiego typu oświetlenie użytkują reklamy na ulicach?

Na uliczkach bardzo często widzimy szyldy z reklamami a także napisy, wszystko to jest podświetlone oraz bardzo dobrze widoczne z jak najdłuższej odległości. Słynne kasetony świetlne, bilateralne czy też jednostronne, ukształtowane z profili z aluminium przekazują dane reklamowe klarownie oraz rzeczowo. Naprawdę dobitnie ponieważ użyte w tego rodzaju kasetonach diody dają światło wyraziste i niesłychanie długofalowe.

Przednia część takich kasetonów to przeważnie płyta z poliwęglanu mleczna bądź przezroczysta, na której przylepiona zostaje samoprzylepna folijka z wydrukowaną informacją o charakterze reklamowym. Jadąc wozem ulicami niejednej miejscowości widzimy, szczególnie wieczorową porą jasne jezdnie pełne kasetonów świetlnych, jaśniejących w przeróżnych kolorach i podające wskazane informacje oraz wiadomości reklamowe.

Pylony cenowe

Przy przeróżnych trasach prowadzących do miejscowości a szczególnie na stacje paliw, spostrzegamy stojące, niemałe pylony cenowe. Chodzi o całe kolumny świetlne z wiadomościami, dla przykładu z ceną paliw. Tego rodzaju pylony są wytwarzane również niczym kasetony świetlne, jednak są to bardzo ogromne konstrukcje. Ogromne ramy z aluminium, uzupełnione płytami otoczonymi folią, a we wnętrzu zamontowane są barwne czy też białe diody led. Zarówno pylony oraz kasetony świetlne są odporne na wszelkiego typu warunki pogodowe a także na wszelkiego rodzaju temperatury, funkcjonują niezwykle długo oraz bezawaryjnie. Bardzo interesującą postacią reklamy są litery przestrzenne, takie litery produkowane ze styroduru, szkła organicznego, pvc, chromu lub miedzi, występują dodatkowo podświetlane litery, osiedla się je od zewnątrz a także na wewnątrz budynków. Wszelakie oświetlone reklamy prezentują się niezwykle ładnie, wszak rozmieszczane bez umiaru na budynkach czynią, że nie raz sztandarowe strefy miast prezentują się niczym filary z ogłoszeniami. Wszelakiego wariantu nakazy lokowania reklam na budowlach istnieją, jednak są niezmiernie często bagatelizowane przez reklamodawców. Tablice, kasetony świetlne lub litery przestrzenne winny być lokowane w przestrzeni miasta tak, ażeby żadnemu mieszkańcowi nie wadziły, bywa że zamiar zamieszczenia reklamy należy zgłosić do starostwa.