Kupowanie polubień w sieci

W obecnych czasach, gdzie portale społecznościowe odgrywają ważną rolę dla każdej firmy, dobrą opcją na promocję naszej marki jest kupowanie tak zwanych ,,lajków”. Hasła kupie lajki, lajki kupno, można coraz częściej spotkać na różnych portalach. Jest na to odzew, bo choćby w serwisie allegro dosyć tanim kosztem możemy kupić 1000 osób, czyli tak zwanych fanów, którzy podniosą zainteresowanie naszego fanpage, który zaraz po założeniu go w serwisie Facebook nie będzie miał ani jednej obserwującej go osoby. Po wydaniu powiedzmy 20 zł, będziemy mogli mieć więc tych osób 1000.
	kupie lajki

Nie są to wartościowe osoby, nie podniosą nam obrotu w firmie, nie zwiększy nam się nagle sprzedaż, ale każda osoba wchodząca na nasz profil zobaczy, że mamy już tysiąc, lub dwa, trzy, cztery tysiące obserwujących nas ludzi, a co za tym idzie zwiększy się zainteresowanie produktami oferowanymi przez nas. Tak działa obecnie marketing i nie jest to może zbyt czysta zagrywka, ale coraz bardziej popularna pomoc w wystartowaniu z własnym biznesem i nie męczeniem się z własnoręcznym zdobywaniem potencjalnych klientów. Można też oczywiście zdobyć lajki w naturalny sposób, czy wysłać zaproszenie do polubienia naszego Fanpage znajomym z naszego konta na portalu Facebook. Będzie to jednak mozolna i monotonna operacja, a ludzie polubią nasz profil z litości, czy z chęci pomocy znajomemu i nie koniecznie zainteresują się naszą firmą/produktem.

Podsumowując – moim zdaniem warto zdobyć się na taki ,,zabieg” i jeśli obecnie internet daje nam możliwość zarobku w ten sposób, to powinniśmy z tego skorzystać w ten sposób wypozycjonować wyżej nasz fanpage, co przyniesie w szybszym czasie oczekiwane profity w postaci kolejnych osób chętnych na nasz produkt, a z czasem nasza firma nie wiadomo kiedy rozkręci się na dobre. Kupowanie lajków jest też powszechne w innych miejscach/portalach/komunikatorach internetowych. Wystarczy się tylko rozejrzeć i dać sobie szansę na łatwą i jak na początku podkreśliłem – tanią szansę promocji naszej firmy.