Lamele dębowe

Coraz więcej osób podczas aranżacji pomieszczeń w swoich domach decyduje się na lamele, a świetnym wyborem mogą okazać się lamele dębowe. Ich największym atutem jest mnogość możliwych zastosowań i użyteczność. Świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, ale również na zewnątrz. Dodatkowo mogą być zastosowane do wydzielenia niektórych części mieszkania. To w jaki sposób je założymy, zależy tylko od nas, ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia.

Lamele dębowe

Coś niecoś o lamele dębowe

Obecnie na popularności zyskują te wykonane z drewna, a szczególnie lamele dębowe. Ich główną cechą jest duża wytrzymałość. Tym samym możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem przez wiele lat, a przy tym mają uniwersalny wygląd. Wykorzystuje się je w przypadku, kiedy chce się nadać pomieszczeniu więcej przestronności. Dzięki nim można również skutecznie wygłuszyć pomieszczenie i są bardzo łatwe w montażu. Na lamele dębowe składają się jedynie dwa elementy. Pierwszym z nich jest listwa montażowa, którą przytwierdza się na ścianie czy suficie przy użyciu kleju montażowego, ewentualnie wkrętów. Druga część to profil U, który pokryty jest folią ozdobną. Przyczepia się go do listwy montażowej.

Lamele dębowe – zastosowanie

Lamele dębowe można wykorzystać jako dekorację ścian czy sufitach w wielu pomieszczeniach, takich jak: kuchnia, korytarz, łazienka czy salon (np. wydzielenie części wypoczynkowej i jadalnej). Możliwe jest także umieszczenie ich w sąsiedztwie schodów, w ten sposób lamele dębowe będą pięknie współgrały z nimi.

Dowiedz się więcej: http://meble-grabo.pl/oferta/plyty-klejone-debowe/