Meble biurowe kraków

Sztuka meblarstwa sięga czasów starożytnych, gdzie to właśnie wtedy ukształtowały się pierwsze teorie związane z estetyką i architekturą. Zapisy przetrwały wieki, a z tych korzystały kolejne pokolenia artystów m.in w renesansowych Włoszech czy Francji. To właśnie stamtąd sztuka projektowania mebli włoskich przywędrowała do Polski i jej dawnej stolicy Krakowa.

Do domu i do biura

Meble włoskie Kraków pierwotnie były przeznaczone do dworów i pałaców. Z czasem jednak kiedy powstało zupełnie nowe spojrzenie na to jaką funkcję mają pełnić meble, w krakowskich, warszawskich oraz wielu innych polskich biurowcach rosło zapotrzebowanie na tego typu usługi. Dlatego w dzisiejszych czasach meble włoskie Kraków stały się nie tyle ikoną domowego prestiżu i stylu ale i biurowej funkcjonalności. Nasza firma oferuje meble do domu i biura, w naszej ofercie można znaleźć meble włoskie produkowane przez zagranicznych producentów SITLAND  i SINETICA, a nasze siedziby znajdują się w Krakowie, Warszawie, Lublinie i Katowicach.

meble włoskie kraków

Połączenie stylu i funkcjonalności

Największą zaletą mebli włoskich jest ich funkcjonalność. Dzięki wielowiekowej tradycji, specjalnych estetycznych wymogów oraz współczesnego designu można osiągnąć nie tyle co dobrze wyglądające meble ale i bardzo wygodne i funkcjonalne. Kraków jako jeden z obszarów, na którym działa nasza firma jest doskonałym tego przykładem. Wyposażyliśmy ogromną liczbę biur, tych większych i mniejszych, ale obok tego również dużą liczbę domów i mieszkań.