Najskuteczniejsza depilacja

Która z dziewczyn nie marzy o tym, aby pozbyć się niechanych włosków na zawsze?

Męczymy się maszynkami do golenia, depilatorami, wyrywamy włoski woskiem, używamy pianek, past i tony innych specyfików. Niestety też, powtarzamy te czynności z dużą częstotliwością.

Nauka wychodzi nam jednak naprzeciw i wymyśla coś, co przynajmniej ten problem nam rozwiązuje. Chodzi tu o laser i jego zastosowanie w dbaniu o urodę. Jeśli myślę: trwała depilacja Rzeszów ma wiele takich miejsc, w których wykonamy sobie tego typu zabieg.

Konwencjonalne, domowe sposoby pozbywania się owłosienia nie należą do najskuteczniejszych.

Owszem usuną one włosy, ale nie zrobią tego na długo. Jedynym skutecznym sposobem na trwałe się ich pozbycie to właśnie wspomniany wcześniej laser. Laserów jest kilka typów i są one mocniej i słabiej działające. Z całą pewnością jednak nie mają sobie równych w osłabianiu włosków i opóźnianiu ich ponownego wzrostu.

Wiele zależy od naszych cech wrodzonych jak kolor karnacji i włosów oraz ich grubości.

Najskuteczniejsze zabiegi wykonuje się przy dużym kontraście cery i włosów. Trzeba pamiętać, że takie zabiegi wykonuje się seriami. Tylko wtedy możemy faktycznie ocenić skuteczność w eliminacji owłosienia. Jednorazowy zabieg, a nawet dwa, nie są w stanie ostatecznie poradzić sobie ze wszystkimi włoskami.

W związku z tym, że laser niszczy, wypala cebulkę włosa, siłą rzeczy taki włos nie może już z niej wyrosnąć. Laser niszczy włos skutecznie, raz na zawsze. Efekt utrzymuje się nawet kilka lat zatem z całą pewnością, można powiedzieć, że efekt jest trwały.

trwała depilacja rzeszów

Niestety nie każdy może pozwolić sobie na taki zabieg. Jest szereg przeciwwskazań do depilacji laserowej. Z całą pewnością jest to ciąża. Wykluczone zostaniemy też w przypadku brania leków światłouczulających, przy infekcjach wirusowych, przebytych nowotworach. Jak również, gdy mamy opaloną skórę lub stosujemy samoopalacz. Są też sytuacje, w których laser będzie nieskuteczny. Do takich możemy zaliczyć włosy rude, siwe i blond. Niestety laser sobie z tymi kolorami skutecznie nie poradzi.