Project management BIM

W poszukiwaniu dobrej metodyki zarządzania projektami budowlanymi warto wybrać tą, która może okazać się nie tylko rentowna dla przedsiębiorstwa, ale też łatwa w obsłudze i przyszłościowa. Project management BIM umożliwia cyfryzację procesu realizacji projektu budowlanego w oparciu o jedną z bardziej nowoczesnych metod na rynku. Projekt modelowany metodyką BIM zapewnia przewagę rynkową nad innymi projektami i pozwala na realizację usług w sposób bardziej wydajny, z zachowaniem najwyższej jakości. Wykorzystanie project management BIM jest możliwe na każdym etapie realizacji inwestycji — od projektu, poprzez realizację po eksploatację.

Przystępność dla projektantów

W procesie realizacji projektu zgodnie z project management BIM, wszystkie wymagania i oczekiwania odnośnie gromadzenia informacji o budynku trafiają do projektanta. Zgodnie z klasycznym podejściem do technologii BIM, to właśnie projektant jako pierwszy wprowadza wszelkie niezbędne dane do cyfrowego modelu, które następnie są przetwarzane oraz wykorzystywane przez innych uczestników projektu.

modelowanie informacji

Cyfrowy bliźniak

Usługa dotycząca project managent BIM nazywana “usługą cyfrowego bliźniaka” jest skierowana do Klientów, którzy pragną w pełni wykorzystać potencjał technologii BIM i informacje zawarte w modelach cyfrowych 3D, w szczególności na etapie eksploatacji budynku. Zapewniamy naszym kontrahentom kompleksową obsługę i pomoc w procesie modelowania projektu, której rezultatem końcowym jest model wraz z informacjami zawartymi w dokumentacji powykonawczej.

Dowiedz się więcej na https://bimup.tech/en/bim-for-designers/!