Przewierty małopolska

Specyfika przewiertów

Przewierty małopolska są stosowane w technologii bezdotykowej. Co to oznacza? Taka metoda jest bardzo skuteczna, kiedy tradycyjne sposoby zawodzą lub nie pozwalają na nie inne czynniki. Przewierty małopolska wykorzystują wiertło, które jest zdalnie sterowane, dzięki temu można przekopać miejsca pod rzeką, drogą czy kanałami, nie uszkadzając przy tym żadnych instalacji, takich jak: instalacja wodno-kanalizacyjna, gazowa czy energetyczna. Według specjalistów, przewierty małopolska mogą wykonywać pracę na głębokości nawet 80 metrów, a ich właściwości skutecznie posłużą do przyłączy domowych na terenie budowy.

Przewierty małopolska

Co należy wiedzieć?

Przewierty małopolska należy powierzyć specjalistom z odpowiednią wiedzą techniczną i dużym doświadczeniu przy tego typu pracach. Dodatkowo niezbędne jest, także odpowiednie wiertło, które pomoże nam sprawnie działać. Jedne z najbardziej popularnych i najchętniej kupowanych, dostępnych na rynku to wiertnica XCMG XZ200, VSU 1E lub Ditch witch.

Przebieg przewiertu

W pierwszym etapie przewiertu wykonuje się przecisk wraz z urządzeniem teleoptycznym, służy to głównie temu aby sprawdzić, w jakim stanie znajduje się grunt, jest to pewnego rodzaju przegląd i rozpoznanie czy w dobrym miejscu będziemy robić przewierty. Następnie, wprowadza się żerdzie pilotowe do komory odbiorczej i demontuje je. Tak oto nowo powstały otwór musimy poszerzyć o odpowiednią średnicę.