Sen z głową w chmurach – jedynie na wysokości

Małe mieszkanie

W czasie mody na lokale o małych metrażach, trzeba wykazać się inwencją, aby stworzyć porządne, a jednocześnie efektywne wnętrze na małej przestrzeni. Wspaniałym wyjściem będzie umiejscowienie wyposażenia posiadającego względnie sporo przestrzeni, innymi słowy łóżka na półpiętrze. Tak umiejscowione łóżko jest zdecydowanie mocniej komfortowe niż łóżko piętrowe, pozwalając na zagospodarowanie obszaru pod podwyższeniem. Łoże da radę odpowiadać rozmiarami rozmiarami antresoli, lub antresola będzie zdecydowanie w wyższym stopniu obszerna i dostarcza ogromne opcje aranżacyjne.

łóżko na antresoli

Projektowanie wnętrza

Łóżko na antresoli posiada wykorzystanie zazwyczaj w wielkich pomieszczeniach. Najkorzystniejsze bywają te o pułapie od 2 metrów, chociaż do zamiarów sypialnianych spisze się też ta o wysokości 1,3| metra. Rama półpiętra to zazwyczaj stalowe bądź drewniane elementy konstrukcji i drabinka bądź schody, prowadzące na szczyt. Pamiętaj o rezygnacji z ostrego światła na suficie – fenomenalnie sprawdzą się lampy ukierunkowane czy pasy LED. Czy łóżko na półpiętrze to właściwy projekt dla milusińskiego? Bez wątpienia, wystarczy jedynie zadbać o odpowiednie ubezpieczenie całego schematu. Zainstaluj barierki ochronne oraz obszerne, komfortowe schody. Fantazji najmłodszych pozostaw aranżację podwyższenia- zrobisz mu tym ogromną uciechę i zagwarantujesz wspaniałą przestrzeń tak do rozrywki, jako i relaksu. Obszar pod antresolą to perfekcyjne położenie na wyposażenie zakątka do nauki, z biurkiem oraz regałami.

antresola

Łoże na wysokości to świetne wyjście – pomaga mądrze spożytkować dostępną przestrzeń mieszkania, posiadając rozległe pole do wykazania się kreatywnością oraz nadając pokojowi oryginalny a także intrygujący design. wklepuje się w niejeden prąd, od marzycielskiego po nowoczesny. Chcesz zachwycić niepowtarzalną wizualizacją pokoju, a równocześnie weselić się ergonomicznością pokoju – łóżko na antresoli to idealny sposób.