2 mins read

Co warto wiedzieć o oxybrazji

Jeśli nasza cera nie jest doskonała – jest cała w zaskórniakach, zabrudzona, przebarwiona, powinniśmy udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie pozyskamy kompetentną pomoc w wyborze odpowiedniego dla naszej karnacji zabiegu stylizacyjnego. Które są najbardziej znane zabiegi pielęgnacyjne? Czy są pewne a także jak dużo za nie zapłacimy? Nim wyłonisz swój salon kosmetyczny, przejrzyj odpowiedzi na te pytania.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem nader lubianym ze względu na dobre wyniki, jakie przynosi co jest również istotne korzystną cenę. mikrodermabrazja warszawa polega na złuszczaniu nalotu wyjątkową głowicą, a później użycie porządniej dla naszej cery maseczki. Głowica zasysa małe elementy cery, co powoduje oczyszczenie zaskórników. Wynik mikrodermabrazji można porównać do niezwykle mocnego peelingu ewentualnie ręcznego oczyszczania skóry. Zabieg ten jest wybierany też przez wzgląd na fakt, że jest on raczej łagodny, a bez wątpienia nie jest przykry. Trwa około 40min, a jego cena waha się w zależności od salonu.

Oxybrazja


Od jakiegoś czasu można dostrzec, iż mikrodermabrazja ma nową rywalkę, a jest nią oxybrazja – coraz częściej wybierany przez klientki odwiedzające gabinety kosmetyczne zabieg oczyszczający. Solidny gabinet kosmetyczny ma w własnej ofercie obydwa zabiegi. Na czym polega i jakich rezultatów możemy się spodziewać?
Pod wieloma względami oxybrazja przypomina mikrodermabrazję – zadaniem obu „operacji” jest złuszczenie, czyli w skrócie obczyszczenie cery, a przede wszystkim porów. Oxybrazja ma jakkolwiek nieco wartości i cech, jakie jakie korzystnie ukazują ją na tle mikrodermabrazji. Przede wszystkim, funkcjonowanie wielkiego strumienia powietrza i soli fizjologicznej jest mimo wszystko łagodniejsze dla cery niż mikrodermabrazja. Po drugie, oxybrazja nie zabrania opalania, co ważkie jest szczególnie w wakacje. Jeden oraz drugi zabieg pilęgnacyjny przynależy jednak przeprowadzać seriami, żeby doświadczyć naprawdę wielkich efektów.

Źródło http://yennefer-studio.pl