1 min read

Hupercyna

Hupercyna zyskała popularność swoimi właściwościami i szerokim polem zastosowania. Poprawia zdolności wysiłkowe oraz ułatwia przyswajanie wiedzy. Jej działanie sprzyja pozytywnie na obniżanie prawdopodobieństwa na to, że zachoruje się na Alzheimera. Ponadto jest wykorzystywana na co dzień przez wielu ludzi. Warto poznać jej cechy i zalety.

Hupercyna

Pierwsza pomoc

W razie problemów z koncentracją, wytrzymałością związaną z aktywnościami fizycznymi oraz nauką hupercyna sprawdzi się jako czynnik poprawiający te czynności. Hupercyna jako środek o silnym działaniu neuroprotekcyjnym poprawia umiejętność skupienia się, a także wyniki sportowe. Umożliwia dłuższe i bardziej efektywne treningi, ponieważ uzupełnia niedobór acetylocholiny, której niedostatek w diecie może powodować szybsze zmęczenie i brak rezultatów w sporcie. Co więcej, poprawia zdolność uczenia się i poziom koncentracji. Dzięki temu zastosowaniu możliwa jest szybka i skuteczna nauka.

Dawkowanie

Optymalna dawka dzienna to 100-200 mg. Hupercyna to związek rozpuszczalny w wodzie, dlatego nie wymaga ona restrykcyjnych zasad przyjmowania. Można przyjmować ją niezależnie od posiłków, pory dnia i aktywności fizycznej czy umysłowej. Dodatkowo można polepszyć jej przyswajanie stosując inne preparaty o zbliżonym działaniu jak hupercyna. Są to na przykład CDP-cholina czy NALT. Hupercyna to substancja, która może poprawić umiejętności człowieka, ale też jak każdy związek chemiczny przynieść skutki uboczne. Z tego powodu jest ważne, aby nie przekraczać dziennej dawki.

Dowiedz się więcej -> https://profi-suple.net/PHENI-100cap-PHENIBUT-5-HTP-Hupercyna-p118