1 min read

Mezoterapia igłowa

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Pomaga ona pozbyć się kompleksów i polepszyć swój wygląd. Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów jest mezoterapia igłowa wrocław. Na czym ona polega?

Czemu służy?

Mezoterapia igłowa ma na celu dostarczenie skórze substancji nawilżających, odżywczych i regenerujących. Wnika głęboko w skórę, dzięki temu poprawia jej wygląd. Mezoterapia igłowa sprawia, że skóra się regeneruje, odzyskuje jędrność wygładza zmarszczki. Mezoterapia igłowa wykonywana jest na różnych obszarach ciała. Mezoterapia igłowa może być przeprowadzona nawet na skórze głowy. Dzięki temu, skóra odżywa i hamuje wypadanie włosów. Mezoterapia igłowa przeprowadzona na udach czy pośladkach zmniejsza również cellulit i wygładza niedoskonałości. Jest to świetna opcja dla osób, którym w tych miejscach odkłada się tłuszcz i przez to na skórze pojawiają się nieestetyczne ślady.

Mezoterapia igłowa

Jakie są przeciwwskazania?

Mimo wielu plusów zabiegu i jego regeneracyjnego charakteru należy zwrócić uwagę, że nie każdej osobie będzie ono służyć. Mezoterapia igłowa nie powinna być wykonywana u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Kolejną grupą ludzi, którzy nie powinni poddawać się mezoterapii są osoby chore na cukrzycę, posiadających opryszczkę i infekcje skórne. Wtedy mogą wystąpić różne powikłania, które mogą pogorszyć przebieg tych chorób. Należy również zwrócić uwagę na składniki, jakie są podawane pacjentom. Osoby uczulone na nie, również nie mogą przystąpić do zabiegu.

Mezoterapia igłowa

Zobacz https://lakoshi.pl/mezoterapia-iglowa