Rehabilitant Kraków
1 min read

Rehabilitant Kraków

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy potrafią odpowiednio zadbać o dobro pacjenta w trakcie rekonwalescencji, która jest bardzo ważnym etapem w procesie powrotu do pełnego zdrowia po ciężkim wypadku, urazie, czy zabiegu chirurgicznym. Nasz rehabilitant Kraków posiadają wysokie kwalifikacje takie jak ukończone studia na AWF na kierunku fizjoterapii certyfikowane kursy, np.: “Moduł I Terapia Nerwowo-Mięśniowa”, “Warsztaty: Endometrioza i chroniczny ból miednicy”, “PNF Podstawowy (Proprioceptive Neuromuscular Facilitation)” oraz wiele innych.

rehabilitacja ręki przez rehabilitanta

Dbajmy o zdrowie

Nie powinniśmy bagatelizować niepokojących objawów, które wskazują nam na problemy ze stawami, czy drętwieniem kończyn. Nie wiadomo, czy niektóre zmiany nie mają podłoża neurologicznego. Dlatego też warto pomyśleć o swoim zdrowiu i zgłosić się do rehabilitant Kraków, jeżeli są zauważalne takie objawy jak np. dyskopatia, nerwobóle, notoryczne bóle głowy, zespoły bólowe stawów i kręgosłupa, czy stany napięcia i przemęczenia. Jeśli Państwa lekarz finalnie uzna, że wskazana jest dłuższa rehabilitacja, to posiadamy na tyle szeroką ofertę, iż jesteśmy w stanie wyleczyć najcięższe stany pooperacyjne i powypadkowe.

Czym tak naprawdę jest rehabilitacja?

Rehabilitacja to proces, który polega na bezpośrednim działaniu na tkanki poprzez ich odpowiednie stymulowanie. W trakcie zabiegu wykonywanego przez rehabilitant Kraków bezpośrednie oddziaływanie na tkanki ma pobudzić poszczególne części ciała do poprawnego funkcjonowania i działania. Najpopularniejszy jest masaż leczniczy, który ma nie tylko pobudzić tkanki, ale też ma za zadanie zrelaksować pacjenta.

Dowiedz się więcej informacji na: https://medichouse.com.pl/rehabilitacja/!