Sprzęt do kriolipolizy
1 min read

Sprzęt do kriolipolizy

Ostatnio zabiegi z użyciem sprzęt do kriolipolizy stały się coraz bardziej popularne, zarówno wśród profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, jak i wśród osób prywatnych, które pragną dbać o swoje ciało w domowym zaciszu. 

Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza to nowoczesna metoda utraty tłuszczu, która wykorzystuje szok termiczny do zmniejszenia obwodu ciała. Procedura przeprowadzana jest za pomocą specjalnego urządzenia, którym jest sprzęt do kriolipolizy

Sprzęt do kriolipolizy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak działa sprzęt do kriolipolizy?

Wykorzystuje taki sprzęt do kriolipolizy technikę, polegającą na naprzemiennym schładzaniu i podgrzewaniu tkanki tłuszczowej. Robi to poprzez specjalny pas, który przykładany jest do problematycznych obszarów ciała. Sprzęt do kriolipolizy wykorzystuje poziomy temperatury, które są kontrolowane przez urządzenie. Reakcja ta, zwana jest szokiem termicznym. Najpierw zastosowana zostaje wysoka temperatura, co ma na celu utworzenie miejsca do zamrożenia tłuszczu. Po chwili temperatura zmienia się na niską, co tłuszcz zamraża. Chłodzenie powoduje, że tłuszczowe komórki są uszkadzane, a następnie usuwane z organizmu naturalną drogą metaboliczną. 

Jakie są korzyści z kriolipolizy?

Kriolipoliza jest bezpiecznym, nieinwazyjnym zabiegiem, główną zaletą którego jest to, że nie powoduje on długotrwałych skutków ubocznych, takich jak blizny lub inne oznaki naruszenia skóry. Kolejną zaletą kriolipolizy jest to, że jej efekty widoczne są stopniowo, co pozwala pacjentom uzyskać bardziej naturalne rezultaty. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, aby zobaczyć efekty, jakie  może przynieść sprzęt do kriolipolizy: https://btmed.pl/