2 mins read

Terapia manualna Kraków

Terapia manualna Kraków jest wyspecjalizowaną metodą, której fundamentem są funkcje układu ruchu człowieka oraz biomechanik — zaliczana również do działu terapeutycznego oraz diagnostycznego. W trakcie stosowania terapia manualna Kraków wykorzystywana jest praca opierająca się o skrupulatne badanie pacjenta, a następnie leczenie manualne. Przebieg rekonwalescencji skupiony jest we wszystkich obszarach ciała — skupia się na pracy ze wszystkimi stawami, mięśniami i więzadłami. Podczas zabiegów, ale także już po odbyciu leczenia może pojawić się ból wynikający z przeprowadzonej terapia manualna Kraków, jednak jest to naturalna reakcja obronna organizmu. Ból może utrzymywać się od jednego do kilkunastu dni po zabiegu.

Bezpieczeństwo w trakcie leczenia

Zanim zdecydują się Państwo na terapia manualna Kraków, warto jest zweryfikować, czy przy danym urazie nie występują przeciwwskazania do odbycia leczenia. Mimo tego, że terapia manualna Kraków jest dość bezpieczną metodą, nie powinniśmy się na nią decydować w przypadku takich problemów jak zaawansowana osteoporoza, choroby ograniczenia końca dróg pokarmowych, problemy z krzepliwością krwi, czy też żylaki odbytu.

terapia manualna Kraków

Korzyści terapii manualnej

Odpowiednio przeprowadzona terapia manualna Kraków pozwala na diagnozowanie oraz rozpoznawanie zaburzeń układu ruchu, ale też diagnozowanie odwracalnych zmian funkcjonalnych. Proces leczenia składa się na poszczególne etapy: wywiad z pacjentem, badanie fizykalne i różnego rodzaju testy diagnostyczne, które mają za zadanie zwiększyć skuteczność leczenia.

Kiedy mierzą się Państwo z różnego rodzaju urazami więzadeł, mięśni, czy stawów i poszukują Państwo skutecznej metody leczenia, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami terapii manualnej, która może odpowiedzieć na Państwa potrzeby, pomagając w procesie leczenia! Szczegóły na tren temat znajdziecie Państwo pod tym linkiem: https://medichouse.com.pl/!