1 min read

Usuwanie blizn laserem

Blizny często powodują kompleksy. Jeżeli znajdują się w widocznym miejscu, mogą skutecznie obniżać pewność siebie i poczucie atrakcyjności. W akceptacji swojego wyglądu, może pomóc zabieg usuwania blizn laserem Kraków.

Bezpieczne laserowe leczenie blizn Kraków

Okoliczności, w których blizna powstała, najczęściej wiążą się z niemiłymi wspomnieniami. Dlatego ważne jest, aby usuwanie blizn laserem Kraków nie powodowało dodatkowego cierpienia. Sam zabieg usuwania blizn laserem Kraków nie jest bolesny. Po jego wykonaniu należy jednak odpowiednio zadbać o skórę – unikać ekspozycji na promienie słoneczne, zrezygnować z gorących kąpieli i wizyt w saunach czy solarium. Na wyrzeczenia te trzeba być gotowym przez cztery do sześciu tygodni.

Usuwanie blizn laserem

Usuwanie blizn laserem Kraków po okresie dojrzewania

Wielu młodych ludzi musi mierzyć się z nieestetyczną chorobą skóry, jaką jest trądzik. Jego konsekwencje są często widoczne jeszcze przez wiele lat po zakończeniu okresu dojrzewania. Aby jeszcze lepiej wejść w dorosłość, warto zdecydować się na laserowe leczenie blizn Kraków, aby trądzik i związane z nim kompleksy pozostały jedynie odległym wspomnieniem.

Przeciwwskazania

Na laserowe leczenie blizn Kraków nie powinny decydować się kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przyjmowanie antybiotyków lub sterydów także może być przeszkodą, która uniemożliwia zabieg usuwania blizn laserem Kraków. Jeżeli żadne przeciwwskazania nie występują, usuwanie blizn laserem Kraków pomoże Ci pozbyć się śladów po dawnych wypadkach i operacjach. Zobacz więcej na https://laser-frakcyjny-krakow.pl/usuwanie-blizn-laserem/