Aparat nakładkowy Kraków
1 min read

Aparat nakładkowy Kraków

Aparaty nakładkowe Kraków to najnowocześniejsza metoda leczenia ortodontycznego. Pozwala ona na dyskretną korekcje zębów, bez konieczności noszenia stałego aparatu.

Zalety aparat nakładkowy Kraków

Aparat nakładkowy Kraków jest świetną opcją dla osób, które nie chcą zakładać stałego aparatu ortodontycznego. Ta metoda daje ogromny komfort, ponieważ można ją wyjmować do jedzenia, dzięki czemu nie musimy obawiać pozostających resztek. Dzięki funkcji wyjmowania aparat nakładkowy Kraków jest też zdecydowanie bardziej higieniczny. Po wyjęciu możemy dokładnie wyszczotkować nasze zęby i je wynitkować, dzięki czemu możemy lepiej o nie zadbać niż w przypadku tradycyjnego aparatu stałego.
Aparat nakładkowy Kraków to rodzaj leczenia bardzo indywidualnego. Jest on dopasowywany przez ortodontę na podstawie pobranych wcześniej wycisków. Na ich podstawie lekarz przygotowuje specjalne nakładki, które pacjent samodzielnie będzie musiał zmieniać co ok. dwa tygodnie. Dzięki temu metoda aparat nakładkowy Kraków wymaga zdecydowanie mniejszej ilości wizyt, niż podczas noszenia stałego aparatu ortodontycznego. Wybór aparat nakładkowy Kraków daje też duży komfort w kwestii efektów. Całe leczenie jest opracowywane w specjalnym programie komputerowym, który tworzy wizualizacje jak będą wyglądać nasze zęby po zakończeniu leczenia.
Przed założeniem aparat nakładkowy Kraków należy wyleczyć wszystkie zęby z próchnicy i innych ubytków. O czasie trwania leczenia decyduje indywidualnie lekarz prowadzący, ale metoda leczenia aparat nakładkowy Kraków zapewnia szybkie efekty. Zobacz https://maxdentkrakow.pl/aparaty-nakladkowe

aparaty nakładkowe