Automatyczna bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk
2 mins read

Automatyczna bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Ochrona dla całej rodziny i nie tylko

Automatyczna bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk jest urządzeniem, które dzięki swojej mobilności posłuży w wielu miejscach w tym także w domu rodzinnym. Czyste dłonie w obecnych czasach są wyznacznikiem zdrowia i odpowiedzialności za siebie oraz innych. Dlatego ważne, aby tego nie lekceważyć, ponieważ wirus Covid-19 rozwija się w środowisku sprzyjającym mnożeniu się bakterii. Higiena jest niezmiernie ważna, aby nie narażać innych osób na ewentualne zarażenie. Automatyczna bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk ma za zadanie pomóc zachować najwyższe standardy sanitarne i zapobiec rozprzestrzenianie się wirusa.

 

Specyfikacja

Wolnostojąca stacja do dezynfekcji rąk jest wyposażona w bezdotykowy dozownik do płynu dezynfekującego, metalowego stojaka z tablicą oraz instrukcji prawidłowego rozprowadzenia płynu. Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk został uzupełniony o pompkę typu spray, która ma za zadanie ułatwić nakładanie płynu. Działa ona na ruch dlatego bezdotykowo możemy zdezynfekować dłonie, bez konieczności dotykania urządzenia. Dozownik został wykonany z trwałego materiału, który jest odporny na zarysowania, dzięki czemu nie tylko będzie pomocny w zachowaniu higieny, ale również będzie estetycznie wyglądał. Pojemność wynosi 1000 ml z możliwością wielokrotnego napełniania. Urządzenie jest zasilane bateriami lub odpowiednim zasilaczem.

Automat do dezynfekcji rąk

 

Zalety urządzenia:

Czujnik zbliżeniowy, dzięki któremu nie trzeba dotykać urządzenia aby uzyskać płyn do dezynfekcji rąk.
Długa żywotność urządzenia pozwala na korzystanie z niego przez wiele lat bez konieczności szybkiej wymiany. Dodatkowo baterie wystarczają na około 20 000 tysięcy aplikacji płynu.
Podłużny wizjer ułatwia kontrolowanie poziomu płynu.
Obudowa płynu jest zamykana na klucz dlatego jakiekolwiek niekontrolowane zużycie płynu nie jest możliwe.
Zobacz więcej na https://meditiser.com/