Chirurgia stomatologiczna Bronowice
1 min read

Chirurgia stomatologiczna Bronowice

Czym jest się chirurgia stomatologiczna?

Jest to dziedzina nauki, która zajmuje się operacyjnym leczeniem jamy ustnej. Chirurgia stomatologiczna bronowice również specjalizuje się w usuwaniu różnego rodzaju nowotworów, zajmuje się czynnościami wstępnymi dla protetyki i implantowania. Dodatkowo chirurgia stomatologiczna bronowice może pomóc, gdy doznajemy dolegliwości bólowych oraz problemów z połączeniami kości i mięśni twarzoczaszki.

Jakie zabiegi może przeprowadzić chirurg?

Chirurgia stomatologiczna bronowice może wykonać wiele zabiegów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii może dojść nawet do przeszczepienia jednego zęba w miejsce innego, utraconego w obrębie szczęki lub żuchwy pacjenta. Oprócz tego chirurgia stomatologiczna bronowice wykonuje zabiegi operacyjne. Przeprowadzane są operacje u osób z rakiem jamy ustnej, który może dotknąć także szyję i przełyk. Do zabiegów przeprowadzanych przez chirurgia stomatologiczna bronowice należą również zabiegi rekonstruujące lub korygujące jamę ustną.

chirurgia stomatologiczna bronowice

Czy są jakieś przeciwskazania?

Pacjenci poddawani zabiegom z zakresu chirurgia stomatologiczna bronowice są przygotowani jak do operacji. Podaje się środek znieczulający, czas trwania zabiegu jest zależny od tego, co się operuje. Przeciwwskazania, które mogą wykluczyć z któregoś zabiegu chirurgia stomatologiczna bronowice to wysokie ciśnienie krwi, jakieś infekcje, martwica kości, niektóre nowotwory. Przed zabiegiem lekarz zdecyduje czy należy przeprowadzić zabieg, czy nie. Dowiedz się więcej tutaj: https://belldent.pl/chirurgia/