Hupercyna
1 min read

Hupercyna

Coraz więcej słyszy się w mediach społecznościowych o hupercyna, którą kupuje mnóstwo osób. Popularność tego alkaloidu wzrasta, ponieważ jej właściwości korzystnie wpływają na układ nerwowy. Nie tylko wspiera neurony, ale także pamięć, koncentrację oraz funkcje poznawcze. Co więcej, to naturalny składnik, dlatego nie powoduje alergii czy uczuleń. Hupercyna jest dostępna do zakupu w drogeriach, aptekach i poprzez strony internetowe.

hupercyna

Poprawione zdolności

Hupercyna poprawia zdolności poznawcze i pamięciowe. Wpływa pozytywnie na pamięć krótkotrwałą oraz tę długotrwałą. Ponadto dzięki jej stosowaniu można zauważyć lepsze wyniki w nauce oraz same zdolności uczenia się. Dobre rezultaty są od razu zauważalne, dzięki czemu osoby stosujące hupercyna są bardziej odporne na stres czy nadmiar obowiązków. W dodatku ten alkaloid poprawia jakość snu i wywołuje bardziej bogate i urozmaicone marzenia senne. Ten efekt jest wywoływany bez poczucia zmęczenia czy znużenia. Zdrowy sen wpływa korzystnie na cały dzień.

Działanie

Ten silnie działający stymulator wpływa z korzyściami na pracę mózgu, układu nerwowego, ale jak i całego organizmu. Hupercyna jest zdolna do ochrony połączeń nerwowych poprzez wykazywanie właściwości przeciwzapalnych. Co więcej, ogranicza ilość odkładania się glutaminianu, który wpływa negatywnie na pracę układu nerwowego. Umożliwia szybką odbudowę uszkodzonych lub zniszczonych komórek nerwowych. Jej działanie może zostać wzmocnione poprzez stosowanie innych substancji, które wpływają na zwiększone produkowanie acetylocholiny w organizmie.

Dowiedz się więcej: https://profi-suple.net/PHENI-100cap-PHENIBUT-5-HTP-Hupercyna-p118