Hydrosept
1 min read

Hydrosept

Dezynfekcja powierzchni zewnętrznych w dzisiejszych czasach jest dla nas szczególnie istotna. Szeroki zakres wirusów, bakterii oraz grzybów ciągle daje nam o sobie znać. Niezwykle istotne jest odpowiednie podejście i skuteczna niwelacja tych zagrożeń. Jednym z takich pomocników są oczywiście płyny do dezynfekcji, m.in. produkt hydrosept, któremu warto nieco bliżej się przyjrzeć.

Jak to działa?

Płynny preparat, jakim jest hydrosept, to produkt przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, maszyn, a także urządzeń. W jego skład wchodzą substancje, które przyczyniają się do zwalczania drobnoustrojów, tj. grzyby, bakterie, wirusy. Przed użyciem preparatu powierzchnia musi zostać dokładnie umyta i osuszona. Po zastosowaniu płynu, nie ma konieczności spłukiwania go wodą.

Hydrosept
Hydrosept

Hydrosept również nie przyczynia się do niszczenia urządzeń, na których został zastosowany — jego biodegradacja wynosi 98%. Świetnie sprawdzi w gabinetach kosmetycznych, punktach służby zdrowia czy placówkach publicznych. Nadaje się także do zastosowania w obszarze spożywczym, np. w kuchni.

Dodatkowe zalety produktu

Produkt hydrosept jest bezpieczny zarówno dla ludzi jak i środowiska naturalnego, gdyż rozpada się on na tlen i wodę. Pod żadnym pozorem nie podrażnia on dróg oddechowych, jak również nie zawiera żadnych substancji barwiących lub zapachowych. Jest niezwykle wydajny i łatwy w użytkowaniu, nie ma konieczności rozcieńczania go. Dezynfekcję można również przeprowadzić dzięki zanurzeniu konkretnego przedmiotu w preparacie. Zazwyczaj na  hydrosept można natknąć się w opakowaniach 1l lub 5l – dzięki temu każdy może dokonać satysfakcjonującego go wyboru.

Dowiedz się więcej na https://polchem.pl/35__HYDROSEPT__.html