1 min read

Lifting twarzy Opole

Lifting twarzy, czyli młodziej o 10 lat

Z biegiem czasu nasza skóra zmienia jędrność i traci blask. Zaczynamy zastanawiać się co możemy zrobić, aby skóra znów wyglądała pięknie i młodo. Warto rozważyć skorzystanie z zabiegu lifting twarzy opole, który może odmłodzić nawet o 10 lat.

lifting twarzy opole

Jak wygląda zabieg?

Lifting twarzy opole można przeprowadzić dwoma sposobami. Pierwszy to zabieg inwazyjny wykonywany przez chirurga w znieczuleniu ogólnym. Polega on na nacięciu skóry w okolicy uszu, włosów i na naturalnych załamaniach skóry. Następnie skóra jest naciągana, a jej nadmiar usuwany, aby przywrócić odpowiedni kontur twarzy. Po zabiegu należy zostać w szpitalu na obserwację, jednak jego zaletą jest to, że nie wymaga powtarzania. Drugą metodą jest lifting wolumetryczny, podczas którego wstrzykiwany jest pod skórę kwas hialuronowy. Ten zabieg podnosi policzki i wypełnia zmarszczki, a także modeluje linię twarzy. Po obu z tych zabiegów trzeba liczyć się z krótszą lub dłuższą rekonwalescencją oraz występującymi skutkami uczonymi jak siniaki, ból i opuchlizna.

Kto może skorzystać z lifting twarzy opole

Z tych zabiegów najczęściej korzystają osoby w wieku dojrzałym, którym nie odpowiada stan i wygląd twarzy. Należy również pamiętać o wysokiej cenie zabiegu, od 1500 zł za wolumetrię do około 8000 zł za chirurgiczny lifting twarzy opole.

Z kolei przeciwwskazaniami do ich przeprowadzenia są w obu przypadkach ciąża i karmienie piersią. Choroby nowotworowe i autoimmunologiczne przy inwazyjnym liftingu, a łuszczyca, bielactwo i uczulenia na preparat przy liftingu wolumetrycznym.

Dowiedz się więcej na: https://wiecznie-mlodzi.pl/lifting-twarzy-nici-liftingujace/