1 min read

Lipoliza opole

Na czym polega lipoliza iniekcyjna

Lipoliza opole jest to rodzaj liposukcji niechirurgicznej. Lipoliza opole polega na podawaniu w zasięgu tkanki tłuszczowej, okolic które są leczone, specjalnego preparatu. Jest on naturalny, gdyż pozyskiwany jest z nasion soi. Zawarte składniki w tych nasionach pozwalają na rozbicie tkanki tłuszczowej. Lipoliza opole w taki sposób zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej w miejscu leczonego miejsca. Kiedy chcemy się pozbyć cellulitu taki obszar jest o wiele większy oraz do zadań lipoliza opole należy jeszcze wygładzenie skóry. 

Jakie są wskazania i przeciwwskazania do tego zabiegu?

Aby się zakwalifikować do przeprowadzenia lipoliza opole trzeba mieć między innymi podwójny podbródek. Kolejnym przypadkiem gdy możemy wykonać lipoliza opole jest utrata kształtu twarzy. Do następnych wskazań do przeprowadzenia lipoliza opole jest tłuszcz w okolicach brzucha, bioder, “boczków”, kolan. Możemy ją zastosować również aby pozbyć się fałd na plecach. Jednak istnieją też przypadki, w których ten zabieg nie może być wykonany. Jest to między innymi ciąża i laktacja, infekcje wirusowe i bakteryjne. Nie możemy wykonać lipoliza opole też w przypadku choroby nerek bądź wątroby. 

Lipoliza opole

Co może wydarzyć się po zabiegu

Po zabiegu może pojawić się opuchlizna lub siniaki, a także zaczerwienienia. Takie dolegliwości zazwyczaj mijają w okresie od 3 do 5 dni. Miejsce po zabiegu może boleć, mniej więcej do 20 minut, później miejsce to jest przez kilka dni bardziej wrażliwe. Ponadto w miejscu, w którym znajduje się środek mogą występować zgrubienia, które możemy odczuwać do 4 tygodni.  https://wiecznie-mlodzi.pl/lipoliza-iniekcyjna/