2 mins read

Snus co to jest

Zadając sobie pytanie snus co to jest można uzyskać na nie wiele odpowiedzi. Niektórzy porównują to do dopalaczy, inni bez żadnych oporów zaliczają do narkotyków. Nie ma w tym do końca prawdy, szczególnie jeśli dowie się, że w Polsce snus w prawdziwej swojej postaci nie istnieje, a oryginalna jego wersja nie jest oficjalnie uznawana za substancję zakazaną.

W wersji oryginalnej

Snus co to jest w Szwecji czy Finlandii? Jest to nic innego niż tytoń zamknięty w woreczku. Jego właściwości można uzyskać poprzez włożenie saszetki między wargę a dziąsło, które bezpośrednio przez materiał wchłania wydzielana nikotynę. Niestety ma on tendencję do barwienia zębów na żółto, co dla niektórych może być uporczywym efektem.

Czysty snus

W Polsce jednak nie mamy dostępu bezpośrednio do tego wytworu, dlatego odpowiedź na pytanie snus co to jest, będzie wyglądało trochę inaczej. Przede wszystkim nie zawiera on tytoniu, co jest podstawą dla szwedzkiej wersji. Opiera się on bezpośrednio na nikotynie, dzięki czemu jest w pełni legalny. Snus co to jest jako saszetki nikotynowe, bo tak nazywa się dany produkt w Polsce, które również mają nazwę bardziej światową “White Snus”, co miałoby oznaczać “czysty snus”.

Snus co to jest

Znaczenie

Stosowanie saszetek nikotynowych ze względu na swoją specyfikę, okazało się świetnym rozwiązaniem na rzucenie z nałogiem palenia papierosów. Snus co to jest dla osób uzależnionych w czystej wersji? To świetny ratunek, którego skuteczność została oficjalnie potwierdzona, a do tego jest równie dyskretna co plastry czy gumy. Nie musimy się również obawiać, że będzie on barwił nasze zęby, gdyż ta uporczywa cecha została usunięta wraz z tytoniem.

Po więcej kliknij link https://nicopoder.com/