Snus co to jest
1 min read

Snus co to jest

Snus co to jest to rodzaj tytoniu stosowanego doustnie głównie w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii. Pochodzi od szwedzkiego słowa „tabaka”. Jest to rodzaj wilgotnej suszonej tabaki do nosa, którą użytkownicy umieszczają pod górną wargą przez dłuższy czas. Snus co to jest nie jest uznawany za narkotyk. Działa narkotyzująco, ale nie widnieje na liście substancji zakazanych.

 Snus – zalety

 Zaletą tego produktu jest to, że nie zawiera wielu czynników rakotwórczych ani takiej samej ilości nikotyny jak papierosy. To sprawia, że jest to atrakcyjny produkt do leczenia uzależnień dla osób próbujących rzucić palenie. Snus co to jest to wilgotna, drobnoziarnista tabaka w różnych smakach. W przeciwieństwie do papierosów, które zawierają tytoń spalany w wysokich temperaturach i wdychany do płuc, produkt ten nie wpływa negatywnie na osoby przebywające w otoczeniu osoby, która go używa. Uwzględniając ten czynnik, snus co to jest ma znaczną przewagę nad papierosami.

snus co to jest

 Snus – skład

 Głównym składnikiem Snus co to jest jest czysty zmielony tytoń – albo tytoń do żucia (suszony i peklowany), jest to również wilgotna tabaka (filtrowany węglem drzewnym). Zawartość nikotyny w snus co to jest różni się w zależności od marki i może wahać się między 10-30 mg na gram tytoniu. Ilość nikotyny w papierosach jest różna, ale generalnie wynosi około 4-16 mg nikotyny na papierosa, co oznacza, że w paczce znajduje się wiele papierosów (około 15), które zawierają równoważną ilość jednej saszetki snus co to jest.

Aby dowiedzieć się więcej sprawdź stronę internetową: https://nicopoder.com/