1 min read

Snus co to jest

Wielu ludzi z pewnością niejednokrotnie słyszało o czymś takim jak snus. Nie każdy jednak jest w pełni świadomy snus co to jest. Niektórzy mylą go z tabaką, inni z rodzajem narkotyku. Jednak snus co to jest naprawdę?

Snus co to jest?

Można zadawać sobie pytanie: snus co to jest? Dla osób uzależnionych od nikotyny, którzy nie przepadają za zapachem dymu wydzielającego się przy paleniu papierosów, snus to niemal idealne rozwiązanie. Jest to bowiem wyrób tytoniowy, który stosuje się doustnie. Ma on postać malutkiej saszetki, którą można porównać do tych, w których znajduje się herbata. Różnica jest taka, że to nie kojarzony z zimowymi wieczorami gorący napój, a rodzaj używki. Nie należy utożsamiać go jednak z żadnym narkotykiem ani tabaką, ponieważ to zupełnie co innego.

Snus co to jest, może mieć różną moc, natomiast nawet standardowa odmiana tej używki ma silniejsze działanie niż zwykły papieros. Przyjmuje się, że 1 snus zawiera w sobie tyle nikotyny, co 3 papierosy. 

Snus co to jest

Sposób użycia 

Jak go używać? Nie jest to zbyt skomplikowane. Wystarczy umieścić woreczek między górną wargą, a dziąsłami. Nie można go żuć ani połykać. Poprawne wykorzystanie snus co to jest to po prostu trzymanie go w buzi przez pewien czas — maksymalnie godzinę. W czasie używania snusu można czuć delikatny dyskomfort związany z lekkim szczypaniem lub mrowieniem. Nie ma się jednak o co martwić — jest to całkowicie normalne. Po pewnym czasie nieprzyjemne uczucie ustaje i kontynuowanie korzystania z używki nie sprawia już żadnego dyskomfortu

Więcej informacji przeczytasz na stronie: https://nicopoder.com/pl/i/Pytania-i-odpowiedzi/1!