1 min read

Dezynfekcja na co dzień

Z powodu ostatniej pandemii, która dotknęła cały świat, ludzie uświadomili sobie konieczność regularnej dezynfekcji rąk oraz sprzętów, z których korzysta się na co dzień, takich jak telefon, laptop, czy biurko. W celu ułatwienia odkażania powierzchni, na rynek zostały wprowadzone bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk. Zdobyły one swoje stałe miejsce w placówkach publicznych, jak na przykład biura, szkoły bądź punkty medyczne, jednak coraz częściej można usłyszeć, że ktoś kupił taką maszynę na użytek domowy.

 

Czy warto zainwestować w stację do dezynfekcji rąk?

 

Należy pamiętać, że bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk jest bardzo dużym ułatwieniem przy odkażaniu dłoni, przez które codziennie przechodzi masa różnych przedmiotów. Dodatkowo, dzięki mechanizmowi uruchamiania na czujnik, w przeciwieństwie do uruchamiania manualnego, zwiększa ona prawdopodobieństwo, że na naszej skórze nie pozostaje żaden niechciany wirus.

 

bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

 

Warianty bezdotykowej stacji do dezynfekcji rąk

 

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk dostępna jest w wielu wariantach zarówno kolorystycznych, jak i tematycznych, co zachęca nawet najmłodszych do skorzystania z urządzenia. Projekty tworzone były w taki sposób, aby bezproblemowo móc wpasować się w każdy wystrój nie ściągając na siebie niepotrzebnej uwagi, a jedynie podkreślając prostotę i elegancję przestrzeni. Również z tego powodu są one idealnym wyborem, gdy poszukuje się stacji do dezynfekcji dla swojego miejsca pracy lub placówki medycznej.

 

Dowiedz się więcej na https://meditiser.com