1 min read

Dezynfekcja rąk

W ostatnich latach trudna sytuacja, która dotknęła każdy kraj na Ziemi, pokazała ludziom, jak ważna jest codzienna dezynfekcja. Pomimo wielu trudów, przez jakie musieliśmy przejść, teraz – bardziej niż kiedykolwiek – ludzie są świadomi, w jaki sposób następuje roznoszenie i rozmnażanie się bakterii oraz wirusów. Przedmiot, który zyskał swoją popularność i miejmy nadzieję, że na długo pozostanie dostępny w miejscach publicznych, to bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk.

 

Zalety bezdotykowej stacji do dezynfekcji

Bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk pozwala na wygodne i higieniczne odkażenie swoich dłoni, które w biegu dnia zbierają bardzo dużo zarazków. Dzięki wbudowanemu czujnikowi nie wymaga ona dotykania obudowy, w celu uzyskania płynu dezynfekującego. Takie rozwiązanie minimalizuje styczność z niechcianymi mikrocząsteczkami i zmniejsza prawdopodobieństwo zachorowania oraz narażania innych na nasze bakterie.

 

bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk

Produkty dostępne na rynku

Ponadto, na rynku znajduje się ogromny wybór dotyczący bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk. W zależności od zapotrzebowania dostępne są stacje, które wyglądem będą przyjazne dzieciom, dzięki nadanym barwom oraz namalowanymi podobiznami zwierząt. W celu nadania przestrzeni elegancji bądź zwyczajnego zachowania estetycznego wystroju w biurze lub placówce medycznej proponowane są smukłe, zwykle jednokolorowe stacje, które bezproblemowo wpasują się w każdą przestrzeń, dzięki zastosowanym odcieniom czerni oraz bieli. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i wybrania bezdotykowa stacja do dezynfekcji rąk dla swojej firmy!

 

Więcej informacji znajdziesz na https://meditiser.com