Endodoncja pod mikroskopem Kraków
2 mins read

Endodoncja pod mikroskopem Kraków

Leczenie kanałowe to działanie mające na celu usunięcie zmienionej chorobowo miazgi z komory i kanałów korzeniowych, zdezynfekowaniu kanałów a w późniejszym etapie szczelne wypełnienie ich płynną gutaperką, która jest bardzo popularną metodą, ponieważ dodatkowo wypełnia wszelkie odgałęzienia oraz kanały boczne. Endodoncja pod mikroskopem kraków ma zatem sporo zalet, w poniższej liście znajdziecie kilka z nich.

Endodoncja pod mikroskopem – zalety

Mikroskop używanych w endodoncja pod mikroskopem kraków ma sporo zastosowań, ponieważ pozwala na dokładne zlokalizowanie bardzo wąskich kanałów, osiągnięcia wielkiej precyzji podczas zabiegów, zamknięcia perforacji, usunięciu złamanych narzędzi oraz przeprowadzenie powtórnego leczenia kanałowego w razie konieczności. Endodoncja pod mikroskopem kraków to jedyne słuszne rozwiązanie na zażegnanie problemu, jakim jest problem z zainfekowanym zębem. W żadnym wypadku nie można bagatelizować sygnałów stanów zapalnych, ponieważ szybko przechodzą w fazę zaawansowaną, której nie da się już leczyć.

endodoncja pod mikroskopem kraków

Powody do leczenia kanałowego

Powinniśmy przede wszystkim zwracać szczególną uwagę na to, czy w obrębie danego zęba mamy nadwrażliwość na ciepło i zimno, kolejnym powodem do niepokoju jest narastająca opuchlizna i w późniejszej fazie ropień z bólem. Można również zaobserwować zmiany w kolorze zęba, a także w naszym zachowaniu, będziemy bardziej rozdrażnieni, a nasze samopoczucie nie będzie pozwalało nam normalnie funkcjonować. Endodoncja pod mikroskopem Kraków pozwala na dokładne zlokalizowanie problemu i szybkie działanie w obrębie uszkodzonych zębów, by nie potęgować bólu, stosujemy miejscowe znieczulenia, które poprawiają ogólny komfort w trakcie zabiegu, a także powstrzymują przed uczuciem ostrego bólu. W zależności od wielkości stanu zapalnego jesteśmy w stanie określić ile wizyt zajmie leczenie kanałowe pod mikroskopem danego zęba. W tym celu zapraszamy na przegląd stomatologiczny i zdjęcie RTG w endodoncja pod mikroskopem kraków.

Dowiedz się więcej na https://belldent.pl/endodoncja/!