Implanty Kraków
1 min read

Implanty Kraków

Implanty Kraków są uważane za najnowocześniejszy sposób uzupełnienia ubytków naturalnego uzębienia. Taka opinia nie jest bezpodstawna. Implanty Kraków są niezwykle trwałe, a w dodatku doskonale się prezentują wizualnie.

Dlaczego warto zainwestować w implanty Kraków?

Braki w uzębieniu nie tylko negatywnie wpływają na komfort osobisty, ale również mogą wywoływać negatywne skutki na zdrowiu. Zęby w okolicach luki mogą stracić stabilność i przez to zmieniać położenie. Ponadto może to utrudniać prawidłowe przeżuwanie pokarmów.

Implanty kraków

Zalety implanty Kraków

  • Po wykonaniu zabiegu implanty Kraków pacjent nie musi się martwić o ich trwałość. Wykonane są one z tytanu. Jest to substancja bardzo popularna wśród tego typu zabiegów. Nic dziwnego — tytan jest niezwykle wytrzymały, w szczególności na składniki żywności i produkty przeznaczone do higieny jamy ustnej.
  • Pacjent, który słyszy pierwszy raz o użyciu tytanu do implanty Kraków może obawiać się o jego działanie na ludzki organizm. Ku częstemu zaskoczeniu tytan bardzo szybko zrasta się z kością, a organizm nie traktuje go jako ciało obce.
  • Implanty Kraków wykonane z tytanu nie wywołują reakcji alergicznych oraz nie podrażniają.
  • Profesjonalnie wykonane doskonale prezentują się estetycznie. Wpasowują się w kolorystykę uzębienia i bardzo ciężko odróżnić je od naturalnego zęba.
  • Prawidłowo wykonane uzupełnienie zęba przywraca pacjentowi pewność siebie oraz dobre samopoczucie. Ułatwia to również relacje interpersonalne, ponieważ uśmiech jest wizytówką człowieka.