2 mins read

Snus co to jest

Snus co to jest

Przyszedł do nas ze Szwecji, gdzie jest zdecydowanie bardziej popularny, podobnie z resztą jak w pozostałych krajach skandynawskich. W Polsce natomiast wielu osobom może przypominać tabakę, jednak w odróżnieniu od niej snus jest zażywany doustnie. Zadając sobie pytanie snus co to jest można zdobyć wiele odpowiedzi, jedną z nich może być narkotyk, która ostatecznie nie będzie do końca zgodna z prawdą. Co w takim razie będzie składało się na wyjaśnienie, kiedy ktoś zapyta snus co to jest?

Snus co to jest

Produkcja w Polsce

Odpowiadając na pytanie snus co to jest możemy w skrócie powiedzieć, że jest to tytoń w saszetkach. Można powiedzieć, że w pewnym stopniu zastępuje papierosy, szczególnie jeśli mówimy o wersjach produkowanych w Polsce czy ogólnie dla UE, które mimo wszystko potrafią znacząco się różnić. Charakterystyczną cechą, która pozwoli nam odróżnić snus, jest właśnie woreczek, w który jest zapakowany. Produkcje dostępne w Polsce będą znajdować się w białych opakowaniach, co dało początek powszechnej nazwie White Snus.

Skuteczna walka z nałogiem

Snus co to jest w naszym kraju? Częściej stosowana jest nazwa „saszetki nikotynowe”, gdyż w porównaniu do oryginału nie zawierają one tytoniu, tylko nikotynę. Zażywanie tego typu produktu zostało uznane za jeden ze skuteczniejszych zastępników w walce ze złym nawykiem palenia papierosów. Podobnie jak zastępowany obiekt tak i tutaj, osoba po niego sięgająca musi mieć ukończone 18 lat. Także, jeśli usłyszymy snus co to jest będziemy mogli odpowiedzieć, że jest to skuteczna walka z nałogiem.

Odwiedź naszą stronę https://nicopoder.com/pl/i/Pytania-i-odpowiedzi/1