1 min read

Stomatologia estetyczna Warszawa

Marzysz o pięknym i białym uśmiechu? Dowiedz się, czym zajmuje się stomatologia estetyczna Warszawa i spełnij swoje marzenia o nieskazitelnym uzębieniu.

Czym jest stomatologia estetyczna Warszawa?

Stomatologia estetyczna Warszawa skupia się na estetycznym wyglądzie zębów pacjenta, a co za tym idzie – polepszeniu wyglądu twarzy. Zabiegi tego typu możliwe są jednak dopiero po kompleksowym wyleczeniu zębów. W dzisiejszych czasach istnieje szereg możliwości, dzięki którym można poprawić wygląd zębów. Stomatologia estetyczna Warszawa to szereg czynności, doświadczenie lekarzy, nowoczesne technologie i materiały. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do wykonywania zabiegów, które znacząco wpływają na wygląd twarzy pacjenta, oraz na jego samopoczucie. Zabiegi te wykonywane są zgodnie z różnymi czynnikami – mogą dotyczyć przebarwień, redukcji koloru czy kształtu.

Stomatologia estetyczna Warszawa

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna Warszawa?

Dentyści z zakresu stomatologia estetyczna Warszawa wykonują szereg czynności i zabiegów, które mają polepszyć wygląd uzębienia pacjentów. Są nimi na przykład:

  • wybielanie zębów za pomocą lampy – na zęby nakładany jest specjalny preparat, a następnie są one naświetlane specjalistyczną lampą przez około 30 minut.
  • Jest to szybki sposób, który pozwala uzyskać biały uśmiech już po pierwszej wizycie,
  • licówki – wykorzystywane są w przypadku nieestetycznych kształtów, złamań – zakłada się je na przednią linię zębów,
  • piaskowanie, skaling zębów – mają za zadanie oczyszczenie ich z nagromadzonego kamienia nazębnego
  • wypełnienia kompozytowe – stosowane w przypadku mniejszych uszkodzeń