1 min read

Suplement dla Twojego mózgu

Jeśli szukasz suplementu, który zapewni Ci poprawę funkcji poznawczych, usprawni pracę Twojego mózgu i procesów myślowych w nim zachodzących to hupercyna jest właśnie dla Ciebie.

Znana od lat

Znana od setek lat hupercyna jest naturalnym środkiem pochodzenia roślinnego wykorzystywanym w tradycyjnej medycynie, a co więcej jest środkiem bezpiecznym i nie toksycznym, co argumentują przeprowadzone badania,  dlatego nie musisz obawiać się jej skutków ubocznych. 

hupercyna

Działanie

Po pierwsze hupercyna poprzez swoje właściwości usprawnia proces przesyłania impulsów nerwowych w mózgu, dzięki czemu wydłuża się czas naszego skupienia, poprawie ulega pamięć długotrwała oraz krótkotrwała, oraz szybciej kojarzymy fakty. Co w uproszczeniu oznacza, że nasz mózg działa sprawniej i efektywniej. 

Dodatkowo hupercyna polepsza naszą koordynację nerwową i mięśniową, dzięki czemu będziesz odczuwać, że Twój organizm działa sprawniej. Dlatego hupercyna idealnym środkiem dla osób dotkniętych problemami z koncentracją, a także dla osób uczących się, studentów i osób pracujących umysłowo.

Właściwości zdrowotne

Przede wszystkim hupercyna ma właściwości anty neurodegradacyjne, co oznacza, że jej przyjmowanie chroni Cię przed rozwijaniem się schorzeń destrukcyjnie działających na Twój mózg i ośrodki nerwowe, w tym chorób takich jak na przykład choroba Alzheimera. Dodatkowo przyjmowanie hupercyna w znaczący sposób przeciwdziała uszkodzeniom mózgu, a także ze względu na swoje właściwości przeciwdziała obumieraniu komórek nerwowych.

Dowiedz się więcej na https://profi-suple.net/PHENI-100cap-PHENIBUT-5-HTP-Hupercyna-p118